Амала 2016

ПРОГРАМА фестивалю циганської культури «АМАЛА-2016»

18 листопада
19.00 – Урочисте відкриття фестивалю
19.40 - Презентація спільного театрального проекту з Московським циганським театром «Ромен» - «Серенада в готелі «Табір»

19 листопада
19.00 – Фестивальна програма за участю ромських творчих колективів і виконавців
21.30 - Конкурс юних виконавців
22.30 - Нагородження учасників фестивалю і закриття фестивалю

Президент фестивалю І. Крикунов

Амала 2016

Департамент культури КМДА та Циганський академічний музично-драматичний театр «Романс»
презентують

Фестиваль ромської культури «Амала-2016»

18 -19 листопада 2016 року о 19.00
(проспект Перемоги, 38)Амала – яскраве свято ромської культури. Вперше фестиваль відбувся у столиці України 2000 року за підтримки Міністерства культури України та Головного управління культури і мистецтв КМДА. За цей час на різних сценічних майданчиках Києва глядачі мали змогу і задоволення познайомитись з багатством і самобутністю культури ромів, яку представляли кращі колективи і виконавці України та Європи.

В рамках цього фестивалю Циганський академічний музично-драматичний театр «Романс» презентує глядачам новий творчий спільний проект з Московським циганським театром «Ромен» – мюзикл «Серенада в готелі «Табір» в найкращих традиціях ромського музичного мистецтва.

Не менш важливими подіями фестивалю будуть яскраві виступи популярних виконавців, представників відомих ромських династій – носіїв багатогранної і унікальної культури ромів України, а також відкриття молодих талантів.

Циганські пісні, запальні танці, душевні романси, барвисті костюми, неповторні голоси циганських скрипок і гітар – все це СВЯТО!, яке 16 років поспіль дарує глядачам столиці його засновник, художній керівник циганського театру «Романс», народний артист України Ігор Крикунов.

Партнером фестивалю «Амала-2016» є молодий творчий колектив ромського радіо «Чірікло».

Початок фестивальних заходів о 19.00
Тривалість 4,5 години з антрактом.